SiApre - Klamki do drzwi pokojowych


Jeden z największych polskich dystrybutorów włoskich marek takich jak Mandelli, Styll, Reguitti, Mariva+ czy Opta, zaprasza Państwa do swojego sklepu internetowego. Dobrze znany projektantom i architektom wnętrz adres sklep.siapre.pl to doskonałe miejsce, aby dobrać odpowiednie klamki drzwiowe i okienne, niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest dana przestrzeń.

W bogatej ofercie znajdą Państwo bardzo różnorodne propozycje, pasujące zarówno do klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Pośród proponowanych produktów znajdują się klamki do drzwi pokojowych, zewnętrzne, obiektowe i pozostałe akcesoria, takie jak np. gałki, zawiasy czy pochwyty. Zespół sklepu zadbał o zgromadzenie asortymentu różnorodnego nie tylko pod względem estetyki, lecz także zastosowanych rozwiązań technicznych. I tak dostępne są sposoby mocowania na rozetach kwadratowych, okrągłych lub ukrytych, oraz na szyldach podłużnych.  Katalog zawiera także warianty antybakteryjne, pozwalające dodatkowo zadbać o higienę wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne, np. w przedszkolach czy przychodniach. Niezależnie więc od tego, czy szukają Państwo elementów dla domu, czy dla publicznych przestrzeni użytkowych, odpowiednie akcesoria są już w zasięgu ręki.

I chociaż nowoczesne technologie i sprytne rozwiązania są ważne, to przecież wybierając elementy wystroju, większość ludzi kieruje się estetyką. A że o gustach się nie dyskutuje, w tym sklepie internetowym przygotowano szeroką gamę opcji dla osób ceniących najróżniejsze style w architekturze wnętrz. Począwszy od nowoczesnego minimalizmu, poprzez awangardę, aż po klasyczny styl retro, miłośnicy wielorakich tendencji znajdą tu wymarzone akcesoria. Wszystkie wykonane przez najlepszych włoskich rzemieślników, ze sprawdzonych materiałów i z poszanowaniem dla środowiska naturalnego podczas całego procesu produkcji, o co dba również ich polski dystrybutor. 

Ponadto dzięki bezpośredniej współpracy z włoskimi dostawcami, ceny produktów oferowanych na rynku polskim nadal pozostają atrakcyjne. Oferta skierowana jest więc nie tylko do osób ceniących ponadczasową elegancję i luksus, ale również lubiących działać zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.WWW: https://sklep.siapre.pl/

Dodano: 2020-01-17

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Adres: Oświecenia 4

Kod pocztowy: 42-520

Telefon: 32 67 41 417

Źródła: https://sklep.siapre.pl/klamki.htm


Autor: Damian Górski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Netpaka.eu


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
Card image cap

Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl