Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii - Psycholog Pszczyna - Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii


Wizyta u psychologa przynosi szereg korzyści, dlatego z tego typu pomocy korzysta coraz więcej osób. Profesjonalne  wsparcie jest nieocenione w momencie, gdy pacjent przestał radzić sobie z niektórymi sytuacjami, przez co stracił motywację do wykonywania najprostszych czynności i czuje się całkowicie bezradny. Warto pamiętać, że psychoterapia leczy nie tylko duszę, ale też minimalizuje występowanie objawów somatycznych, takich jak migrena. Innymi słowy, poprawia jakość życia szczególnie wtedy, gdy osoba zgłaszająca się do gabinetu wykazuje zaangażowanie i chęć zmian.

Doświadczony psycholog w Pszczynie, z jakim warto się skontaktować, przyjmuje pacjentów w Śląskim Ośrodku Psychoterapii i oferuje wsparcie wszystkim zainteresowanym niezależnie od wieku. Regularne spotkania ze specjalistą są nieocenione w przypadku:

  • nawracających stanów lękowych,
  • nerwic,
  • zaburzeń odżywiania,
  • fobii,
  • osób przeżywających żałobę,
  • uzależnień od alkoholu, narkotyków i innych substancji odurzających,
  • braku motywacji,
  • problemów w pracy.

Terapia w znacznym stopniu zmienia nastawienie pacjenta i poprawia komfort jego życia.

Istnieje kilka powodów, dla których warto rozważyć skontaktowanie się ze specjalistą, a jednym z nich jest możliwość poznania schematów, jakimi kieruje się dana osoba. Pomaga odbudować realny obraz siebie oraz pozytywnie wpływa na poczucie własnej wartości. Dzięki spotkaniom w gabinecie psychoterapeutycznym pacjent odkrywa swoje mocne strony oraz pracuje nad słabościami, przez co nie boi się podejmować decyzji ani mierzyć się z codziennymi problemami. Zazwyczaj sesje trwają nie dłużej niż 60 minut, a ich częstotliwość ustalana jest podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Obecnie specjaliści oferują terapie indywidualne oraz grupowe, a ich rodzaj uzależniony jest od problemów, z jakimi boryka się pacjent. Spotkania te okażą się nieocenione w momencie, gdy osoba od dłuższego czasu cierpi na częste zmiany nastroju, jest rozdrażniona i towarzyszy jej uczucie pustki. Dość często sytuacje te przydarzają się w chwili utraty kogoś bliskiego, jednak nie jest to regułą. Psychoterapia jest przydatna również w przypadku depresji dotykającej coraz młodsze osoby.WWW: https://sop-psychoterapia.pl/

Dodano: 2020-05-31

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Emilii Plater 18a

Kod pocztowy: 43-300

Telefon: 797 408 351WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Netpaka.eu


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl