Foremski - Kominki z płaszczem wodnym


Kominki wyposażone w płaszcz wodny to wielofunkcyjne rozwiązanie, dzięki któremu ogrzanie wszystkich pomieszczeń i wody użytkowej będzie proste. Co prawda nie mogą być jedynym źródłem ciepła w obiekcie, jednak stanowią znakomite uzupełnienie centralnego ogrzewania. Płaszcz przyjmuje formę osłony z dwoma ściankami, między którymi przepływa ciecz. Ich zadaniem jest przechowywanie oraz przekazywanie energii cieplnej do pomieszczeń. Modele te wymieniają ciepło między wodą a spalinami.

Zasada działania kominków z płaszczem wodnym przypomina działanie klasycznych kotłów zasilanych na paliwo stałe. Sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych i wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Osoby, które je posiadają, cenią sobie możliwość ekonomicznego ogrzania dużych pokojów. Urządzenia te obniżają domowe rachunki, co byłoby niemożliwe w przypadku kotłów zasilanych energią elektryczną, gazem ziemnym lub płynnym olejem. Zmniejszone opłaty widoczne są zwłaszcza w sezonie zimowym.

Kominki te wybierane są ze względów praktycznych i estetycznych. Prezentują się zjawiskowo i zazwyczaj montowane są w centralnej części salonu. Niekiedy przyozdabiają też inne pomieszczenia, takie jak sypialnie czy gabinety i tworzą niepowtarzalną atmosferę. Przyjmują najróżniejsze kształty oraz wielkości. Solidne kominki z płaszczem wodnym można zamówić na stronie foremski.com.pl. Jest ona prowadzona przez przedsiębiorstwo posiadające bezpieczne w użytkowaniu urządzenia spotykane także w hotelach i restauracjach. Firma dysponuje kominkami w niewygórowanych cenach, których montaż należy zlecić specjaliście.

Oferowane przez nią modele mają różnorodne obudowy, co wpływa na łatwość dopasowania ich do dominującej stylistyki pomieszczenia. To wysokojakościowe produkty cieszące lokatorów przez długie lata. Część z nich posiada trudne do zniszczenia obudowy metalowe. Na popularności zyskują też kominki obudowywane cegłą, która znakomicie komponuje się z wnętrzami loftowymi, industrialnymi oraz rustykalnymi. Cegły można też malować na wybrany przez siebie kolor.WWW: https://www.foremski.com.pl/

Dodano: 2020-09-06

Miejscowość: Przeźmierowo

Adres: Rynkowa 56

Kod pocztowy: 62-081

Telefon: 61 29 22240WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl