Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kalisz i atrakcje - Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Rodzice, którzy chcą rozwijać wiedzę i umiejętności swojego dziecka, powinni zapisać je na zajęcia z robotyki. Na takie warsztaty zaprasza rekomendowana firma. Organizuje ona dla chętnych z Kalisza ciekawe atrakcje z nauką programowania. Przy okazji maluchy uczą się kreatywnego myślenia. Wszystko odbywa się w formie fantastycznej zabawy. To zajęcia, na których dzieci budują i programują. Można w ten sposób zaszczepić w dziecku pasję, która zostanie z nim do końca życia. Swoją przygodę z robotyką mogą rozpocząć już dzieci w wieku 5 lat. To zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego, z których dzieci budują robota. Następnie same go programują za pomocą prostego, dostosowanego do ich wieku i umiejętności programu. Budowa według własnego pomysłu pozwoli rozwinąć wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne maluchów. Programowanie zaś nauczy dzieci logicznego myślenia.

Na twojrobot.pl można zapoznać się z atrakcyjnym programem zajęć dla dzieci w różnym wieku. To warsztaty z robotyki i programowania. Firma od wielu lat prowadzi eventy rodzinne i szkolne, animując zabawy z najmłodszymi. Wprowadza dzieci w fantastyczny świat robotyki. Przy ich organizacji korzysta się nie tylko z klocków Lego, ale też z platformy edukacyjnej i innych pomocy naukowych. Firma realizuje także kreatywne półkolonie, na które mogą uczęszczać dzieci w różnym wieku. Wspaniała zabawa pełna eksperymentów i wyzwań gwarantowana. W ofercie jest też organizacja niezapomnianych urodzin. W programie są atrakcje i pokazy robotyki dla milusińskich oraz ich gości.

Każde zajęcia z robotyki to realizacja nowego projektu. Dzieci budują robota z klocków Lego. Zestawy klocków do robotyki wyposażone są w specjalne czujniki, które po zaprogramowaniu pozwalają robotowi wykonywać różne czynności. Dzieci mają pełną kontrolę nad stworzonym projektem. Sprawia im to dużo frajdy i satysfakcji. Uczestnicy kursów pracują na zajęciach zespołowo. To połączenie wspanialej zabawy z nauką. Zajęcia prowadzone są dla dwóch grup wiekowych, to robotyka:

  • LegoKids dla dzieci 5-7 lat,
  • Lego EV3 dla dzieci w wieku 8-12 lat.


WWW: https://twojrobot.pl/

Dodano: 2020-10-04

Miejscowość: Poznań

Adres: Unii Lubelskiej 3

Kod pocztowy: 61--24

Telefon: 882 775 479

Źródła: https://twojrobot.pl/miasto/kalisz/


Autor: Damian Górski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl