MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O. - Urny metalowe


Znany mieszkańcom Warszawy i okolic zakład pogrzebowy MPUK Sp. z o.o. działa w branży funeralnej od 1945 roku i na przestrzeni lat wypracował bogatą ofertę usług dla osób chcących zapewnić swoim bliskim godny pochówek. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno organizacją pogrzebów i formalnościami związanymi z ceremonią, jak i wykonywaniem nagrobków oraz innych elementów nagrobnych. W asortymencie dostępne są też urny metalowe w wersji chrześcijańskiej i świeckiej.

Oferowane przez tę firmę pojemniki na prochy wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki, takie jak nadmiar wilgoci wywołujący korozję. Zazwyczaj jest to stal oraz mosiądz, które umożliwiają produkcję modeli w różnych kształtach i kolorach. Pojemniki są w stu procentach hermetyczne, dzięki czemu spełniają normy dotyczące transportu prochów na terenie Unii Europejskiej. Na firmowej stronie można ocenić przykładowe projekty zrealizowane przez fachowców pracujących w tym przedsiębiorstwie. Chcąc ustalić szczegóły zamówienia i przekazać wytyczne, można skontaktować się telefonicznie lub wysłać wiadomość e-mail.

Klienci mogą zamówić urny metalowe w takich kolorach jak:

  • mosiężno-złoty,
  • oliwkowo-złoty,
  • srebrno-brązowo-złoty.

Ponadto każdy może wybrać sposób wykończenia pojemnika na prochy, na przykład matowy lub z połyskiem. W sprzedaży dostępne są nie tylko gotowe wzory z katalogu. Specjaliści od usług funeralnych są w stanie zrealizować również niestandardowe zamówienia wedle ścisłych wytycznych od klienta. Pojemniki w wersji chrześcijańskiej są ozdobione krzyżem, natomiast w opcji świeckiej płomieniem. Poszczególne modele uzupełnione są też innymi elementami ozdobnymi, takimi jak specjalne uchwyty czy ornamenty. Dodatkowo całość można wyposażyć w podstawkę, aby pojemnik z prochami zamontować w sposób w pełni stabilny. Zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem zapewnia wysokiej klasy wyroby w niewygórowanych cenach. Pracownicy firmy dokładnie wsłuchują się w potrzeby klientów, żeby zagwarantować im usługi świadczone na odpowiednim poziomie.WWW: https://mpuk.pl/

Dodano: 2020-10-22

Miejscowość: Warszawa

Adres: Nakielska 3

Kod pocztowy: 01-106

Telefon: 22 836 69 12

Źródła: https://mpuk.pl/oferta/urny-metalowe


Autor: Damian Górski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl