ROYAL DANCE SCHOOL - Nauka tańca dla dzieci Wrocław - ROYAL DANCE SCHOOL


Rozwój zdolności motorycznych, zasady współpracy z rówieśnikami i wspaniała rozrywka to tylko niektóre z zalet współpracy z Royal Dance School. Nauka tańca dla dzieci we Wrocławiu to specjalność tej placówki, która zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów przygotowanych do współpracy z maluchami oraz nastolatkami. Przed zapisaniem swojej latorośli na treningi taneczne rodzice mogą zapoznać się z biografiami trenerów – szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Oferta dostosowana jest do możliwości pociech w każdym wieku, ponieważ lekcje odbywają się w trzech grupach wiekowych – przedszkolaki,  maluchy w wieku szkolnym oraz młodzież. Prowadzący lekcje skupiają się na tym, aby uczestnicy rozwijali ekspresję ruchów i poznawali rozmaite techniki taneczne, jednocześnie znakomicie się przy tym bawiąc. Wspólne zabawy z wykorzystaniem niebanalnych gadżetów mają na celu rozbudzenie w podopiecznych ciekawości oraz pokazanie im współpracy jako sposobu na osiąganie wymarzonych rezultatów.

Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach. Każde miejsce jest odpowiednio wyposażone i w stu procentach bezpieczne dla wszystkich biorących udział w treningu. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia są lustra, które umożliwiają na przykład dostrzeżenie błędów w koordynacji ruchowej, co w konsekwencji pozwala szybciej uczyć się prawidłowych kroków.

Placówka zapewnia uczestnikom treningów:

  • udział w obozach i zimowiskach tanecznych,
  • możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na pokazach i zawodach,
  • fotorelacje z zajęć,
  • dostęp do materiałów dydaktycznych online.

Każdy może zapisać swoją pociechę na lekcje taneczne, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej szkoły. Kontakt z placówką można też nawiązać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na pytania i zaprezentują szczegółowo swoją ofertę, doradzając najlepsze rozwiązania. Na firmowej witrynie www znajduje się też galeria zdjęć, która może zachęcić rodziców do zapisania swojej latorośli na treningi w tej placówce.WWW: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/

Dodano: 2020-11-07

Miejscowość: Wrocław

Adres: - -

Kod pocztowy: 50-000

Telefon:

Źródła: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/


Autor: Józef Wysocki


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl