LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki - Urodziny dla dzieci Kraków Nowa Huta


Renomowany park laserowy gwarantuje swoim gościom niezapomniany dzień przygód. Organizowane rozgrywki dostarczają wielu emocji i stwarzają doskonałe warunki do zacieśnienia więzi koleżeńskich. Odwiedziny w Laserpark szczególnie upodobali sobie młodsi goście. Park zaprasza na urodziny dla dzieci z Krakowa-Nowa Huta. Organizowane przez firmę imprezy wyróżniają się pomysłowością, ponadto spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.

Każdy uczestnik laserowej bitwy otrzymuje kamizelkę rejestrującą strzały przeciwnika. Laserowa broń pozwala mu z kolei mierzyć w innych uczestników gry. Sposób przeprowadzenia rozgrywki stanowi doskonałą alternatywę dla paintballa, szczególnie w przypadku dzieci. Namierzanie przeciwnika laserową wiązką jest całkowicie bezpieczną formą rywalizacji, a celny strzał zostaje zarejestrowany w postaci punktów.

Park oferuje swoim gościom różne rodzaje rozgrywek. Mogą oni wybrać na przykład opcję Unlimited zapewniającą im nieograniczone zasoby amunicji oraz nielimitowaną ilość wirtualnych żyć. Z kolei wariant Recharger wymaga od graczy ładowania broni w bazie, a także konieczność uzupełnienia wirtualnych żyć po przyjęciu określonej liczny strzałów przeciwnika. Rozgrywka o nazwie Reality najbardziej zbliża uczestników do rzeczywistości – dysponują oni wyłącznie jedną szansą na udział w grze.

W trakcie przerwy między rozgrywkami i po zakończeniu zabawy goście mają do swojej dyspozycji salę, w której może zostać zorganizowany urodzinowy poczęstunek. Na terenie parku znajduje się bar oferujący napoje dla dzieci, firma współpracuje także z lokalem dostarczającym szeroki wybór pizz.

Odwiedziny w cenionym parku laserowym pozwalają dziecku przeżyć niezapomniane chwile zabawy w dniu swojego święta. Wspólna rozrywka z rówieśnikami stanowi znakomitą okazję do zacieśniania więzi przyjacielskich i odkrywania swoich umiejętności strategicznych. Każda rozgrywka odbywa się pod okiem kompetentnych i doświadczonych instruktorów, dzięki czemu oferta firmy jest atrakcyjna także dla rodziców – mogą być oni spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci.WWW: https://laserpark.pl/

Dodano: 2020-12-14

Miejscowość: Kraków

Adres: Zabłocie 20

Kod pocztowy: 30-701

Telefon: +48 12 296 01 30

Źródła: https://laserpark.pl/imprezy_urodzinowe


Autor: Józef Wysocki


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Stachurski Przeprowadzki


WIĘCEJ
Card image cap

DAUL Jacek Jastrzębski


WIĘCEJ
Card image cap

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl