PRO-LOG S.A. - Logistyka alkoholu


Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa transportowanym napojom alkoholowym, należy wybrać odpowiednią formę transportu. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami omawiane artykuły powinny być przewożone wyłącznie pojazdami przeznaczonymi do tego celu oraz w taki sposób, by dotarły do innego kraju w stanie nienaruszonym. Ponadto butelki muszą być rozmieszczone tak, by nie stłukły się podczas wielogodzinnej jazdy. Ważna jest także ochrona przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu czy ujemne temperatury. Wiedzą o tym specjaliści z Pro-Log, czyli przedsiębiorstwa, dla którego logistyka alkoholu jest codziennością. Istnieje ono na rynku od 1997 roku i gwarantuje uczciwą współpracę na najwyższym poziomie. Jej przedstawiciele posiadają aktualne książeczki zdrowia i starają się zrobić wszystko, by produkty dotarły do celu w możliwie jak najkrótszym czasie.

Ze względu na specyfikę powyższych towarów ich transport wymaga nie tylko szerokiej wiedzy, ale i wykorzystywania specjalistycznych pojazdów. Przedstawiciele firmy pamiętają też o przestrzeganiu odpowiedniej temperatury, ponieważ jej częste wahania wpływają na przydatność napojów alkoholowych do spożycia. Nie bez znaczenia jest również właściwa segregacja butelek oraz ich zabezpieczenie tak, by się nie stłukły.  Pracownicy dobrze wiedzą, że transport wina czy piwa podlega przepisom międzynarodowej konwencji związanej z przewozem towarów uznawanych za niebezpieczne. Nie każdy bowiem ma świadomość, że alkohol etylowy znajdujący się w roztworze wodnym wynoszącym więcej niż 24%, jest materiałem uznawanym za potencjalnie niebezpieczny. Sugerują więc wdrożenie odpowiednich rozwiązań oraz wyjaśniają, jakie formalności musi dopełnić producent.

Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksową pomoc wszystkim zainteresowanym oraz najwyższe standardy podczas realizacji każdego zlecenia. Współpracuje zarówno z dużymi, jak i małymi firmami i może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami. W zakres jego usług wchodzi także transportowanie olejów smarowych.WWW: https://pro-log.com.pl

Dodano: 2020-12-23

Miejscowość: Pruszków

Adres: 3 Maja 8

Kod pocztowy: 05-800

Telefon: 22 266 88 10WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl