DAUL Jacek Jastrzębski - Location scouting


Na co dzień wielu widzów filmów lub seriali nie zastanawia się nad tym, w jakich miejscach zostały nakręcone poszczególne sceny. Prawda jest taka, że znajdywanie najlepszych lokalizacji wymaga cierpliwości, wiedzy, spostrzegawczości oraz doświadczenia. Jest to żmudna praca polecana osobom z wszechstronnymi umiejętnościami. W dzisiejszych czasach na popularności zyskują usługi specjalistów, z jakimi można skontaktować się na stronie daul.pl. Jest to adres cenionego przedsiębiorstwa, z którym podejmują współpracę twórcy filmowi, poszukujący fachowego wsparcia na wysokim poziomie.

Zakres usług powyższej firmy obejmuje między innymi location scouting. Pod pojęciem tym kryje się wyszukiwanie  lokacji zgodnie z preferencjami klientów oraz przygotowywanie ich do projektów filmowych. Managerowie podejmujący się takich zadań, są w stanie zaproponować plenery lub studia o odpowiedniej powierzchni. Ich pomoc związana jest również z uczestnictwem w wyborze obiektów zdjęciowych oraz organizacją niezbędnych zezwoleń czy innych dokumentów. Uzyskują oni niezbędne zgody na zdjęcia oraz nagrywanie filmów pochodzące od właścicieli nieruchomości lub innych przestrzeni. Kontaktują się między innymi ze służbami porządkowymi i administracyjnymi, a na dodatek są w stanie negocjować stawki za wynajem hal pod zabudowę. Współpracują oni kierownikami planu i wspierają podczas sytuowania stanowisk poszczególnych ekip. Managerowie dbają też o zapewnienie transportu pracownikom oraz zaplecza socjalnego.

Specjaliści reprezentujący tę firmę zjawiają się na miejscu w trakcie tworzenia ujęć. Uczestniczą w odbiorze obiektów i kontrolują wykonawstwo środków inscenizacyjnych. Co równie istotne, dotrzymują ustalonych terminów, a niekiedy pomagają w budowie scenografii lub nadzorują jej montaż czy późniejszą rozbiórkę. Współpraca z powyższym przedsiębiorstwem przynosi liczne korzyści, ponieważ daje możliwość zaoszczędzenia nerwów oraz czasu na samodzielne poszukiwanie najlepszych miejsc. Gwarantuje ono fachowe podejście do każdego powierzonego zadania oraz duże zaangażowanie wszystkich pracowników.WWW: http://daul.pl/

Dodano: 2020-12-19

Miejscowość: Kraków

Adres: PŁK Dąbka 2

Kod pocztowy: 30-732

Telefon: +48 512 317 169WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Stachurski Przeprowadzki


WIĘCEJ
Card image cap

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki


WIĘCEJ
Card image cap

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl