OL-FOL - Woreczki pęcherzykowe hurt • www.ol-fol.pl/


Delikatne i kruche przedmioty wymagają odpowiedniej ochrony podczas transportu. Podstawą są folie bąbelkowe, nieocenione w przypadku szkła, porcelany i innych materiałów podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Chronią przed skutkami wstrząsów i działaniem wilgoci, dzięki czemu artykuły docierają do odbiorców w stanie idealnym. Ponadto amortyzują drgania i minimalizują ryzyko zarysowania powierzchni. Zastosowanie woreczków z pęcherzykami jest szerokie. Przydają się one do pakowania drobnych przedmiotów oraz urządzeń elektronicznych.

Najtańsze są woreczki pęcherzykowe sprzedawane hurtem w firmie Ol-Fol. Cechują się niewielką wagą, wytrzymałością oraz ekonomicznością. Są bardzo lekkie, dlatego nie wpływają na cenę przesyłki kurierskiej lub pocztowej. Znajdują się w wyposażeniu firm wysyłających produkty za pośrednictwem internetu oraz w magazynach. Dzięki gęsto rozmieszczonym bąbelkom przesyłki są zabezpieczane przed upadkami i uderzeniami. Opakowania te odznaczają się elastycznością i z tego względu sprawdzają się w przypadku przedmiotów o nietypowych kształtach. Niektórzy wykorzystują folie pęcherzykowe w formie wypełniacza do paczek oraz izolacji termicznej, której celem jest zabezpieczenie szpar znajdujących się w oknach lub innych częściach budynku.

Folia jest pozbawiona krawędzi, które mogłyby uszkodzić towar. Wszystko to sprawia, że cenne sprzęty są zabezpieczone przed ukruszeniem czy powstawaniem nieestetycznych rys. Woreczki występują w kilku rozmiarach i grubościach, a część z nich ma praktyczne paski klejące, ułatwiające zamykanie. Każdy z nich stworzono z wysokojakościowej folii o odpowiednich parametrach, która nie niszczy się nawet podczas częstego użytkowania. Torebki te usprawniają procesy pakowania w przedsiębiorstwach oraz przygotowywania towarów do wysyłki. Sprawdzają się one między innymi podczas:

  • zabezpieczania ważnych dokumentów,
  • pakowania artykułów oświetleniowych i drobnej elektroniki, takiej jak telefony, zegarki i tablety,
  • zabezpieczania akcesoriów meblowych.


WWW: https://ol-fol.pl/

Dodano: 2021-01-02

Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI

Adres: Nowowiejskiego 22B

Kod pocztowy: 83-000

Telefon: 58 692-05-70

Źródła: https://ol-fol.pl/woreczki-strunowe/


Autor: Emilia Borowska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Agencja Reklamowa BrandTailors


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka GEMINI


WIĘCEJ
Card image cap

Albex


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl