Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek - Chłodnia Lublin


Obiekty chłodnicze to absolutna podstawa w każdym lokalu gastronomicznym i wielkopowierzchniowym sklepie. Obecnie na rynku znajdują się między innymi zamrażarki skrzyniowe, lodówki, witryny ekspozycyjne, szafy mroźnicze, zamrażarki barowe oraz inne konstrukcje, które bez problemu można dopasować do swoich potrzeb. Ich najważniejszym zadaniem jest utrzymywanie świeżości łatwo psujących się produktów, takich jak mięso, nabiał, warzywa czy owoce. Profesjonalna chłodnia sprzedawana jest w Lublinie i można ją zamówić na stronie romanek.pl. Jej założycielem jest doświadczone przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu klientom nowoczesnych urządzeń z najwyższej półki.

Umożliwiają one zachowanie artykułów w nienagannej świeżości przez długi czas. Dzięki nim jedzenie zachowuje smak, kolor oraz wartości odżywcze, przez co jest chętnie nabywane przez klientów. Dzieje się także względu na bardzo niskie temperatury, które w znacznym stopniu spowalniają proces psucia. Przedsiębiorstwo oferuje przestronne chłodnie znajdujące zastosowanie nawet w największych obiektach. To eleganckie, solidne i funkcjonalne chłodziarki cieszące się wieloma pozytywnymi opiniami wśród użytkowników.

Firma została założona przez prawdziwych pasjonatów, którzy starają się sprostać wymaganiom każdego klienta. Nieustannie poszerzają asortyment o konstrukcje wyróżniające się na tle innych nowoczesnym wyglądem. Oferowane systemy posiadają duże komory i sprawdzają się w zakładach przetwórstwa mięsnego i restauracjach. Są ekonomiczne, dzięki czemu nabywcy nie martwią się o wysokie rachunki. Część z nich ma również funkcję ogrzewania.

Katalog produktowy firmy obejmuje chłodnie wentylatorowe o dużej elastyczności. Poszczególne modele różnią się od siebie między innymi parametrami, mocą, wymiarami oraz wydajnością. Proponowana technologia jest dość tania, dlatego zainteresowani nie przepłacają. Odznacza się bezawaryjnością oraz możliwością wyposażania konstrukcji w dodatkowe elementy zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.WWW: https://romanek.pl/

Dodano: 2021-02-22

Miejscowość: Lublin

Adres: Janowska 66a

Kod pocztowy: 20-509

Telefon: 602 538 795WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe


WIĘCEJ
Card image cap

Pracownia psychologiczna SOWA


WIĘCEJ
Card image cap

Kal-Bak


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl