Demar Tomiak - Tereny zielone Zielona Góra


Przedsiębiorstwo ze strony demar-tomiak.com.pl współpracuje zarówno z klientami prywatnymi, jak i z przedsiębiorstwami, instytucjami i samorządami. Oferuje ono kompleksową usługę, w której zakres wchodzi między innymi:

  • sadzenie drzew i krzewów,
  • dbanie ogrody,
  • przycinanie i formowanie żywopłotów

i wiele innych czynności, które sprawią, że utrzymywane przez nie tereny zielone w Zielonej Górze będą piękne, zadbane i cieszyć będą oczy.

Zatrudniając tę firmę można mieć pewność, że zrobi ona wszystko, aby pielęgnowane przez nią parki czy ogrody były prawdziwymi perełkami. Jednymi z najwdzięczniejszych roślin są krzewy, które chętnie są nasadzane na terenach miejskich. Przedsiębiorstwo to ma sporą wiedzę na ich temat, jak i doświadczenie, dlatego krzewy sadzone są bezpośrednio po przywiezieniu. Wcześniej przygotowuje się je, mocząc korzenie w wodzie, a po posadzeniu firma cały czas dba o regularne podlewanie, nawożenie oraz przycinanie gwarantujące idealny wzrost. Rośliny przeznaczone do nasadzeń są przez tę firmę pozyskiwane w centrach i szkółkach ogrodniczych. Najczęściej kupowane są w pojemnikach, ponieważ mimo że droższe, to łatwiej się przyjmują i można je wysadzać do gruntu przez cały rok z wyjątkiem śnieżnych i mroźnych zim.

Firma zadba o każdy ogród, nie tylko sadząc rośliny, ale również:

  • kosząc trawę,
  • zakładając rabaty i trawniki,
  • nawożąc,
  • przycinając i formując żywopłoty.

Jest w stanie zaprojektować piękny, zielony obszar na osiedlach, przy zakładach przemysłowych, firmach i obiektach publicznych. Jej aranżacje są wyjątkowo piękne i stworzone ze znajomością tej sztuki, ponieważ zajmują się tym specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo to zajmuje się nie tylko zakładaniem ale także utrzymaniem terenów zielonych, gwarantując, że będą zawsze zadbane, dopilnowane i przyjemnie będzie się pośród nich przechadzać.

Utrzymanie zieleni w idealnym stanie to nie tylko dbałość o estetykę, ale także o samopoczucie mieszkańców, którzy będą mogli wypoczywać wśród szmaragdowej zieleni i wdychać czyste powietrze bez dwutlenku węgla, gdyż nim zajmą się zadbane drzewa.WWW: http://demar-tomiak.com.pl/

Dodano: 2021-02-13

Miejscowość: Zielona Góra

Adres: Budowlana 6

Kod pocztowy: 65-386

Telefon: 601 595 571WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Henimax


WIĘCEJ
Card image cap

Francepol Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

Miczyn Design


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl